Kradená kola

Jak to funguje?

18. 9. 2013

Jak zabezpečit svá kola?

Každé jízdní kolo má své sériové číslo, které se nachází na spodní části rámu kola. Zadejte toto číslo do naší databáze na www.kradenakola.cz, a tím kolo zaevidujte do registru kol. Registrace je ZDARMA a zcela anonymní.

Ukradli Vám zaregistrované kolo?

Přihlašte se do registru kol KradenaKola a označte své kolo jak ukradené. Tím kolo zaevidujte do seznamu odcizených kol. Výrazně tak zvýšíte šance, že se Vám kolo vrátí. Navíc můžete jako motivaci nabídnout odměnu za nalezení Vašeho miláčka!

Ukradli Vám nezaregistrované kolo?

Každé jízdní kolo má své sériové číslo, které se nachází na spodní části rámu kola. Zadejte toto číslo do naší databáze na www.kradenakola.cz, a tím kolo zaevidujte do seznamu odcizených kol. Výrazně tak zvýšíte šance, že se Vám kolo vrátí. Navíc můžete nabídnout odměnu za nalezení Vašeho miláčka!

Jak nekoupit kradené kolo!

Stačí zadat identifikační číslo kola do našeho registru kol. Na stránce uvidíte, zdali je kolo v našem registru jízdních kol označené jako kradené. Vyplněním formuláře můžete kontaktovat majitele jízdního kola, a tak vykonat dobrý skutek, či získat nálezné!